Правила прийому до закладу освіти

Дата: 6 червня 2020 о 01:02, Оновлено 13 вересня 2021 о 20:59

Правила прийому до навчального закладу

Правила зарахування

до 1 класу 2021/2022 н.р.

Прийом документів від батьків майбутніх першокласників здійснюватиметься відповідно до Порядку.

Зважаючи на те, що Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) початок прийому документів до перших класів відтерміновано, звертаємо увагу на наступне:

• прийом документів від батьків майбутніх першокласників буде розпочато за умовами фізичного повернення педагогічних колективів до приміщень закладів освіти. Терміну прийому документів буде дотримано - не менше одного місяця з початку оголошення прийому;
  • першочерговість зарахування до закладу загальної середньої освіти  також відповідатиме Порядку. Зараховуватимуться усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту в цьому закладі, діти працівників цього закладу освіти
  • батьки майбутніх першокласників при поданні заяви про зарахування можуть не пред’являти документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного із батьків, якщо відомості про дитину містяться у реєстрі територіальної громади, та адреса реєстрації належить до території обслуговування закладу освіти;
  • зарахування на вільні місця теж відбуватиметься згідно з Порядком із дотриманням вимог до проведення жеребкування.

Заяву про зарахування до закладу освіти батьки (один з батьків дитини) подають особисто (пред’являючи документ, що посвідчує особу заявника). До заяви додаються: копія свідоцтва про народження дитини (під час подання документів пред’являється оригінал відповідного документа); оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о. Якщо відомості про дитину не містяться  у реєстрі територіальної громади  відповідної території обслуговування, батьки пред’являють також оригінали документів, що підтверджують місце проживання дитини чи одного з батьків на території обслуговування закладу освіти.

Через місяць після початку прийому документів до 1-х класів наказом керівника закладу освіти будуть зараховані всі діти, які мають право на першочергове зарахування, батьками яких будуть подані (пред’явлені) до закладів освіти оригінали вищеперерахованих документів.

Прийом майбутніх першокласників до закладів загальної середньої освіти буде завершено максимально через 42 (43) дні після його оголошення.

ЗАРАХУВАННЯ УЧНІВ 2-11 КЛАСІВ

Як правило, зарахування дітей до перевідних класів здійснюється за умови переводу дитини з одного навчального закладу до іншого.

Для переведення учня з одного закладу освіти до іншого учень чи один з його батьків (для учнів, які не досягли повноліття) має звернутися до обраного ним закладу освіти щодо можливості зарахування з відповідним письмовим зверненням (запитом) в довільній формі, у тому числі шляхом надсилання його сканованої копії електронною поштою.

Підставою для зарахування дитини є:

• заява батьків або осіб, які їх замінюють;
  • копія свідоцтва про народження дитини або копія паспорта;
  • документ про базову загальну середню освіту та додаток до нього (для учнів 10-11 класів);
  • табель успішності (у випадку зарахування в середині навчального року-виписка поточних оцінок);
  • особова справа дитини;
  • медична довідка встановленого зразка;
  • згода встановленого зразка на обробку персональних даних.

За довідками звертатися за телефоном 5-11-07

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.